Tasarımı Kaydet  Kapat

Kurumsal / Tarihçemiz

SANKO PAZARLAMA'NIN TARİHSEL SÜRECİ


Sanko Grubu bünyesindeki şirketlerin ve fabrikaların tekstil ürünlerini iç ve dış piyasalara pazarlamak için 1992 yılında kurulan Sanko Pazarlama kısa bir zamanda sektörde lider konuma gelmiştir.  

Sanko Grubunun kapasitesini iç ve dış piyasalarda kurumsal pazarlamayla daha da güçlendirilen Sanko Pazarlama 2000 yılında halka açıldı.

Türkiye' de şimdiye kadar oluşturulan en geniş konsorsiyum tarafından %25' i halka arz edilen Sanko Pazarlama yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Pamuk ipliği, örme, dokuma ve boyalı kumaş alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sanko Pazarlama ürün gamını sürekli olarak yenilemekte ve müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Sanko Pazarlama grup bünyesindeki tekstil işletmelerinin ARGE çalışmalarına da müşterilerinin talepleri doğrultusunda yön vermektedir.

Ortakları ve müşterileri ile olduğu gibi çalışanlarıyla da dürüstlüğe ve güvene dayalı bir ortam oluşturan şirket, en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmak için bilgi ve teknolojisini sürekli geliştiriyor.

Güçlü mali yapısı ve profesyonel yönetimi ile sektördeki diğer şirketler arasından sıyrılan Sanko Pazarlama yurt dışındaki tedarikçilerin de tercihi olmaktadır.

İç ve dış piyasalarda sürekli olarak yeni pazar arayışlarında bulunan Sanko Pazarlama, çalışanlarının oluşturduğu sinerji sayesinde verimliliğini sürekli arttırmaktadır.